Korony – porcelanowe i cyrkonowe Zabrze

O koronach – porcelanowe i cyrkonowe

Stomatolog  zajmuje się również koronami zębowymi – dopasowaniem ich do potrzeb pacjenta, oraz do oczekiwanych rezultatów estetycznych. Stomatologia estetyczna to wyjątkowa dziedzina stomatologii, ponieważ oprócz aspektów medycznych, bardzo ważne są również te estetyczne. Pacjentom zależy nie tylko na usprawnieniu funkcjonowania uzębienia, ale także na poprawie wyglądu uśmiechu. Dlatego zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu – przekonaj się, że mamy do zaproponowania więcej, niż inni stomatolodzy. 

Korony służą do rekonstrukcji zniszczonych (najczęściej w wyniku próchnicy) zębów. Korony to takie „nakładki” na ząb, dlatego muszą oprzeć się albo na naturalnym korzeniu, albo na implancie. Są stosowane wtedy, gdy mniej inwazyjne metody (jak np. licówki) nie są możliwe. Można te również stosować w formie mostów, aby uzupełnić braki w uzębieniu.  

  • Korony cyrkonowe – czyli pełnoceramiczne. Są nie do odróżnienia od naturalnych zębów, ich podstawę stanowi tlenek cyrkonu.
  • Korony porcelanowe – ich podstawę stanowi stal stomatologiczna, na której znajduje się porcelana. Metal nie jest widoczny, ponieważ znajduje się pod porcelaną. 

Oba rodzaje koron są bardzo trwałe.

Korony cyfrowe –  Digital Smile Design

W naszym gabinecie mamy zupełnie innowacyjne podejście do koron zębowych – efekt możesz zobaczyć już przed wykonaniem koron. Zaprojektujemy Twój uśmiech – 

korony cyrkonowe zabrze

z użyciem fotografii portretowej oraz nowoczesnej technologii. To rozwiązanie gwarantuje, że efekt końcowy będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

To podejście zapewnia, że 

korony porcelanowe i cyrkonowe w Zabrzu to zupełnie inny poziom – połączyliśmy technologię z wrażliwością na wysokie oczekiwania naszych pacjentów. Nie wiesz czy to opcja dla Ciebie? Pozwól nam rozwiać swoje wątpliwości.

 

 

 

Korony cyfrowe  Zabrze – poznaj nasze innowacyjne podejście

Dzięki stosowanej przez nas metodzie dopasowania koron zębowych, nic nie jest dziełem przypadku. Nie będzie niespodzianek, które bywają nie tylko zaskakująco przyjemne, ale również gorzko rozczarowujące. Od początku leczenia i dopasowania koron, będziesz wiedzieć jaki będzie efekt końcowy. Pełne zaufanie i współpraca z pacjentem to dla nas bardzo ważne w naszej pracy. Zależy nam na tym, aby Twój uśmiech był piękny i oddawał Twoją osobowość. 

Na konsultację w kwestii dopasowania koron porcelanowych i cyrkonowych zapraszamy do naszego gabinetu w Zabrzu. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się poniżej. 

Daj sobie szansę na piękny uśmiech. 

Korony porcelanowe i cyrkonowe – zapraszamy do gabinetu w Zabrzu

 

korony porcelanowe zabrze

 

więcej szczegółów: korony porcelanowe i cyrkonowe Zabrze

Umów wizytę online wypełniając formularz

Lub zadzwoń

Tel: 730 604 602

Adres: ul. Karłowicza 5
41-800 Zabrze

E-mail: info@szybalski-stomatologia.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-czwartek – 10.00-18.00

Ortodoncja:
sobota – 10.00-16.00