Licówki Zabrze

Licówki  – porcelanowe i kompozytowe – zapraszamy do gabinetu w Zabrzu

Licówki stosujemy w stomatologii estetycznej. Możemy je zastosować, jeśli pacjent ma odpowiednio zdrowe uzębienie. Zanim przystąpimy do zabiegu nakładania licówek, konieczna jest pełna konsultacja stomatologiczna. W naszym gabinecie stosujemy dwa rodzaje licówek – licówki kompozytowe oraz licówki porcelanowe. Różnią się między sobą materiałem z jakiego są zrobione, sposobem nakładania, trwałością oraz ceną. 

Czym są licówki? To nakładki na zęby, które mogą być wykonane z porcelany lub kompozytu. Przykleja się je do licowej strony zębów za pomocą specjalnego kleju.  To bardzo dobra i skuteczna metoda na problem z niedoskonałościami estetycznymi. Jeśli na Twoich zębach są przebarwienia, zęby są nadkruszone, lub masz problem z wyglądem pojedynczych zębów – to może być bardzo dobre rozwiązanie. Licówki kompozytowe zrobione są z tego samego materiału, którego używa się do wypełnień ubytków. Są tańsze niż porcelanowe, ale mają mniejszą trwałość oraz mogą się przebarwiać. 

Dopasowujemy licówki indywidualnie, po sprawdzeniu stanu uzębienia pacjenta, oraz po szczegółowej konsultacji. 

Licówki i Digital Smile Design – zapraszamy do Zabrza

W naszym gabinecie mamy zupełnie innowacyjne podejście do stomatologii estetycznej – efekt możesz zobaczyć już przed wykonaniem licówek. Zaprojektujemy Twój uśmiech – 

z użyciem fotografii portretowej oraz nowoczesnej technologii. To rozwiązanie gwarantuje, że efekt końcowy będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

To podejście zapewnia, że 

licówki kompozytowe i porcelanowe w Zabrzu to zupełnie nowy poziom podejścia do pacjenta.  Nie wiesz czy to opcja dla Ciebie? Pozwól nam rozwiać swoje wątpliwości.

 

 

 

Licówki w  Zabrzu – poznaj nasze innowacyjne podejście

Dzięki stosowanej przez nas metodzie dopasowania licówek, nic nie jest dziełem przypadku. Nie będzie niespodzianek, które bywają nie tylko zaskakująco przyjemne, ale również gorzko rozczarowujące. Od początku leczenia i dopasowania licówek – zarówno porcelanowych, jak i kompozytowych  –  będziesz wiedzieć jaki będzie efekt końcowy. Pełne zaufanie i współpraca z pacjentem to dla nas bardzo ważne w naszej pracy. Zależy nam na tym, aby Twój uśmiech był piękny i oddawał Twoją osobowość. 

Na konsultację w kwestii licówek zapraszamy do naszego gabinetu w Zabrzu. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się poniżej. 

Daj sobie szansę na piękny uśmiech. 

Licówki Zabrze czyli stomatologia estetyczna

 

Protetyka Zabrze

 

więcej szczegółów: licówki kompozytowe i licówki porcelanowe Zabrze

Umów wizytę online wypełniając formularz

Lub zadzwoń

Tel: 730 604 602

Adres: ul. Karłowicza 5
41-800 Zabrze

E-mail: info@szybalski-stomatologia.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-czwartek – 10.00-18.00

Ortodoncja:
sobota – 10.00-16.00