Poznaj nas

Kilka słów o nas

Nasz zespół

Nasz zespół stale śledzi trendy i dynamiczny rozwój światowej stomatologii i nieustannie kształci się, aby móc oferować najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne zabiegi z różnych dziedzin stomatologii.

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem uzębienia i metamorfozami uśmiechów w oparciu o DSD (Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu). W pracy korzystamy z najnowszych technologii oraz wiedzy a wszystko po to aby spełnić marzenia Naszych Pacjentów o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Autorska praktyka dentystyczna oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się świadczeń medycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, endodoncji, protetyki i periodontologii, aby możliwe było przeprowadzenie pełnego, interdyscyplinarnego leczenia, które pozwoli cieszyć się nie tylko pięknym, ale przede wszystkim zdrowym uśmiechem.

Lek. dent. Jacek Szybalski

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. Uczestnik Practiculum Implantologii – formy kształcenia podyplomowego z zakresu implantologii i implantoprotetyki.  Uczestnik wielu kursów oraz konferencji naukowych, wciąż doskonali swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe.

W pracy zawodowej przede wszystkim skupia się na nowoczesnym leczeniu kanałowym oraz szeroko pojętej stomatologii estetycznej. 

Ceni precyzję dlatego stale korzysta z mikroskopu stomatologicznego oraz lup, co pozwala na bezpieczne i przewidywalne wykonywanie zabiegów.

Pracuje w oparciu o koncept cyfrowego projektowania uśmiechu (DSD).  Najważniejsze jest dla niego zdrowie i komfort pacjenta, co stanowi gwarancję udanej współpracy.

Lek. dent. Marek Światowski

specjalista ortodoncji

Ukończył studia  na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Państwowy Egzamin Lekarsko-Dentystyczny złożył z drugim  wynikiem w kraju.

Od 2013r. do 2017r. odbywał specjalizację w Akademickim Centrum Stomatologii, w Poradni Ortodoncji.
W 2018 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty ortodoncji.
Bierze czynny udział w konferencjach i zjazdach krajowych oraz międzynarodowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji.  Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mu na nowoczesne leczenie pacjentów.