Jacek Szybalski

Stomatologia Bytom
Poznaj nasUmów wizytę

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu DSD

 

Zobacz efekty naszej pracy

 

Leczenie z użyciem mikroskopu

 

Leczenie ortodontyczne

 

Wstawianie implantów

 

Dobry dentysta Bytom

Kiedy praca staje się pasją efekt może być wyłącznie jeden – doskonały.

Zapraszamy do gabinetu dentystycznego z Bytomia

Autorska praktyka dentystyczna została stworzona dla osób ceniących profesjonalizm, dążenie do perfekcji i szukających rozwiązań na najwyższym poziomie. Nie bez powodu mówi się, że dobry dentysta wykonuje równocześnie aż trzy zawody – łączy bowiem w sobie lekarza, inżyniera i artystę.  Oczywistym jest, że stomatolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich schorzeń i chorób, związanych z zębami, przyzębiem i jamą ustną. 

Jednakże, obecnie praktykowana stomatologia to coś więcej zwykle wypełnianie ubytków, to inżynieria tkankowa umożliwiając łączenie naturalnych tkanek w sposób, który imituje naturę, zarówno pod katem fizycznym, jak i chemicznym.  Równie ważną rolę ogrywa artysta. To stałe dążenie do symetrii i wizualnego piękna połączone z dbałością o najmniejszy detal pozwala na projektowanie doskonałego uśmiechu. 

Wiemy, że szukasz dobrego stomatologa z Bytomia – zobacz co może zaoferować nasz gabinet dentystyczny – poza nowoczesnymi metodami leczenia, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pacjentów.

Jacek Szybalski stomatologia to Twój gabinet stomatologiczny w Bytomiu

Dentysta Bytom
Gabinet stomatologiczny Bytom

Zapoznaj się z prawami pacjenta:

Gabinet dentystyczny Bytom

W drodze do pięknego uśmiechu

Zapraszamy do naszego gabinetu na konsultację stomatologiczną

Co wyróżnia nasz gabinet stomatologiczny?

Praca stomatologa różni się od pracy lekarza, ponieważ wymaga połączenia w jedno kilku różnych cech. Oprócz wiedzy medycznej, która jest podstawą dla każdego dentysty, warto zwrócić uwagę na inne aspekty. Lekarze stomatolodzy mogą się różnić w takich kwestiach, jak podejście do pacjenta. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdej osoby, która odwiedza nasz gabinet. 

Warto również zauważyć, że co raz częściej odwiedzamy gabinet stomatologa nie tylko po to, aby wyleczyć swoje zęby, ale również po to żeby mieć piękny uśmiech, Nie każdy z nas ma z natury idealnie proste, idealnie białe i idealnie zdrowe zęby. Dlatego to, jaki zmysł estetyczny posiada dentysta, ma również duże znaczenie. My przykładamy do tego dużą wagę. Każdy zasługuje na piękny uśmiech. 

Skrócony zakres usług - stomatologia Bytom

Świadczymy następujące zabiegi stomatologiczne dla pacjentów z Bytomia i okolic:

  • stomatologia zachowawcza
  • implantologia
  • leczenie kanałowe (endodoncja)
  • wybielanie zębów i stomatologia estetyczna
  • korony i licówki
  • protetyka i implanty zębowe
  • ortodoncja – leczenie ortodontyczne

Dentysta Bytom – Gabinet stomatologiczny w Bytomiu – Stomatolog Bytom Jacek Szybalski

Czym jest dla nas piękny uśmiech

Piękny uśmiech jest marzeniem wielu osób. Warto się przemóc i zajrzeć do gabinetu dentystycznego – konsultacja ze stomatologiem jest pierwszym krokiem do spełnienia tego marzenia. 

Piękny uśmiech to przede wszystkim uśmiech zdrowy. Dlatego warto regularnie odwiedzać dentystę w celach profilaktycznych, takich jak usunięcie kamienia. 

Piękny uśmiech dla każdej osoby oznacza co innego. Nie każdemu będzie pasował „efekt Hollywood”. W naszej pracy ważne są oczekiwania pacjenta, ale również to, jaki będzie efekt końcowy. Dzięki wykorzystywanej w naszym gabinecie metodzie Digital Smile Design możesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój uśmiech po metamorfozie, jeszcze zanim zaczniemy nad nim pracować.  

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Bytomiu na konsultację

Gabinet stomatologiczny Bytom

Słowa opisujące działalność naszego gabinetu stomatologicznego: 

Dentysta Bytom, Gabinet stomatologiczny Bytom, Gabinet dentystyczny Bytom, klinika stomatologiczna Bytom, dobry dentysta Bytom, dobry stomatolog Bytom, stomatologia Bytom

Oferujemy również usługi dentystyczne dla mieszkańców okolicznych miast a w szczególności: Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Chorzów