Implantologia Zabrze

Szukasz dobrego implantologa w Zabrzu?

Implantolog zajmuje się implantami zębowymi – dopasowaniem ich do potrzeb pacjenta, oraz do oczekiwanych rezultatów estetycznych. Implantologia do wyjątkowa dziedzina stomatologii, ponieważ oprócz aspektów medycznych, bardzo ważne są również te estetyczne. Pacjentom zależy nie tylko na usprawnieniu funkcjonowania uzębienia, ale także na poprawie wyglądu uśmiechu. Dlatego zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu – przekonaj się, że mamy do zaproponowania więcej, niż inni stomatolodzy. 

Czym jest implant zębowy? To sztuczny korzeń zęba. Dzięki niemu możemy zamocować korony i uzyskać efekt w pełni funkcjonalnego zęba. Implanty wszczepia się wykonując zabieg chirurgiczny, polegający na wywierceniu w kości otworu, w którym „zakotwiczony” zostanie implant zębowy. Nie zawsze jest to możliwe – ilość tkanki kostnej w dziąśle musi być wystarczająca do wykonania zabiegu. To oceniamy na podstawie zdjęcia RTG. Sam zabieg implantologii wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny. Warto wybrać doświadczonego implantologa – poniżej przeczytasz, jak wszczepianie implantów zębowych wygląda w naszym gabinecie. 

Implanty zębowe – jak działamy

Postęp oraz dostęp do technik obrazowania trójwymiarowego (CBCT) w połączeniu z cyfrowym planowaniem umożliwia przeprowadzenie zabiegów w sposób bezpieczny i małoinwazyjny.

Implanty zabrze

W Naszym gabinecie korzystamy ze sprawdzonych systemów implantologicznych oraz algorytmów postępowania z powodzeniem stosowanych na całym świecie.

To podejście zapewnia, że 

implantologia w Zabrzu weszła na zupełnie inny poziom – połączyliśmy technologię z wrażliwością na wysokie oczekiwania naszych pacjentów. Nie wiesz czy to opcja dla Ciebie? Pozwól nam rozwiać swoje wątpliwości.

Implanty Zabrze – poznaj nasze innowacyjne podejście

Dzięki stosowanej przez nas metodzie dopasowania implantów zębowych, nic nie jest dziełem przypadku. Nie będzie niespodzianek, które bywają nie tylko zaskakująco przyjemne, ale również gorzko rozczarowujące. Od początku leczenia i dopasowania implantów, będziesz wiedzieć jaki będzie efekt końcowy. Pełne zaufanie i współpraca z pacjentem to dla nas bardzo ważne w naszej pracy. Zależy nam na tym, aby Twój uśmiech był piękny i oddawał Twoją osobowość. 

Na konsultację w kwestii implantologii zapraszamy do naszego gabinetu w Zabrzu. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się poniżej. 

Daj sobie szansę na piękny uśmiech. 

Implantologia Zabrze czyli implanty zębów 

 

Implantolog zabrze

 

więcej szczegółów: implanty zębowe Zabrze

Umów wizytę online wypełniając formularz

Lub zadzwoń

Tel: 730 604 602

Adres: ul. Karłowicza 5
41-800 Zabrze

E-mail: info@szybalski-stomatologia.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-czwartek – 10.00-18.00

Ortodoncja:
sobota – 10.00-16.00