Protetyka Zabrze

Jak znaleźć dobrego protetyka w Zabrzu?

Protetyk zajmuje się protezami zębowymi – dopasowaniem ich do potrzeb pacjenta, oraz do oczekiwanych rezultatów estetycznych. Protetyka do wyjątkowa dziedzina stomatologii, ponieważ oprócz aspektów medycznych, bardzo ważne są również te estetyczne. Pacjentom zależy nie tylko na usprawnieniu funkcjonowania uzębienia, ale także na poprawie wyglądu uśmiechu. Dlatego zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu – przekonaj się, że mamy do zaproponowania więcej, niż inni stomatolodzy. 

Kiedy jest potrzebny protetyk?

Jeżeli masz braki w uzębieniu lub bardzo zniszczone zęby, protetyka jest rozwiązaniem. Mamy dwa rodzaje uzupełnień protetycznych – stałe i ruchome. To jaki rodzaj zostanie zastosowany u pacjenta zależy w dużym stopniu od tego, jak bardzo ząb jest zniszczony. Zastosowanie koron jest możliwe, jeśli ząb nie jest zniszczony całkowicie – mówiąc bardziej obrazowo – korona musi na czymś się trzymać. Protezy ruchome polecamy pacjentom z brakami w uzębieniu – obecna technologia daje znacznie większy komfort funkcjonowania z takim typem protezy.

Protetyka i Digital Smile Design

W naszym gabinecie mamy zupełnie innowacyjne podejście do protez zębowych – efekt możesz zobaczyć już przed wykonaniem protez. Zaprojektujemy Twój uśmiech – 

z użyciem fotografii portretowej oraz nowoczesnej technologii. To rozwiązanie gwarantuje, że efekt końcowy będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

To podejście zapewnia, że 

protetyka w Zabrzu weszła na zupełnie inny poziom – połączyliśmy technologię z wrażliwością na wysokie oczekiwania naszych pacjentów. Nie wiesz czy to opcja dla Ciebie? Pozwól nam rozwiać swoje wątpliwości.

 

 

 

Protezy Zabrze – poznaj nasze innowacyjne podejście

Dzięki stosowanej przez nas metodzie dopasowania protez zębowych, nic nie jest dziełem przypadku. Nie będzie niespodzianek, które bywają nie tylko zaskakująco przyjemne, ale również gorzko rozczarowujące. Od początku leczenia i dopasowania protez, będziesz wiedzieć jaki będzie efekt końcowy. Pełne zaufanie i współpraca z pacjentem to dla nas bardzo ważne w naszej pracy. Zależy nam na tym, aby Twój uśmiech był piękny i oddawał Twoją osobowość. 

Na konsultację w kwestii protetyki zapraszamy do naszego gabinetu w Zabrzu. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się poniżej. 

Daj sobie szansę na piękny uśmiech. 

Protetyka Zabrze czyli leczenie protetyczne zębów

 

Protetyka Zabrze

 

więcej szczegółów: protezy zębowe Zabrze

Umów wizytę online wypełniając formularz

Lub zadzwoń

Tel: 730 604 602

Adres: ul. Karłowicza 5
41-800 Zabrze

E-mail: info@szybalski-stomatologia.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-czwartek – 10.00-18.00

Ortodoncja:
sobota – 10.00-16.00